Görsel Tasarım

Söyleşi


Evimiz olacak, Kendi Evim şirketinin kurumsal web sitesidir. Site tasarımı, kurumun insanlara sağladığı güveni ve misyonundaki kararlılığı yansıtmaktadır. Site, birincil kullanıcıların, yani şirket üyelerinin, şirket duyuruları ve bildirimlerinden haberdar olma ve tüm kullanıcıların yeni projelerden haberdar olması gibi bir işlevi yerine getirmektedir. Aynı zamanda, proje ve yapım aşamasında veya tamamlanmış projeler hakkında tüm kullanıcıları metinlerle ve fotoğraflarla bilgilendirme sayfaları bulunmaktadır. Tüm web sayfalar dinamiktir ve şirketin web sitesi yöneticileri tarafından istenilen değişiklikler yönetici paneli üzerinden yapılabilinmektedir.

Kendi Evim,

1999 yılında İnşaat sektörüne kooperatifler olarak hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz, 2009 yılında şirketleştikten sonra uzmanlık gerektiren önemli projelere başarıyla imza atmıştır. Yaptığı büyük atılımlar ve gerçekleştirdiği projelerle kısa sürede; İnşaat sektöründe başarılar kazanan Kendi Evim İnşaat önemli ve güven veren firmalardan biri haline gelmiştir.

Kendi Evim İnşaatın ana sistemi; elbirliği ve dayanışma üzerine kurulmuştur. Profosyonel ve deneyimli şirket çalışanlarınca İstanbul' un değerli ve cazibe merkezlerine yakın yerlerden tesbit edilen arsalar, güvenilir müteahhit firmalara kat karşılığı olarak verilmekte yada inşaatın müteahhitliğini bizzat Kendi Evim İnşaat tarafından yapılmaktadır. Uygun fiyatla, en kaliteli hizmetin talep edildiği günümüzde müşteri memnuniyeti Kendi Evim İnşaatın ana felsefesi haline gelmiştir.

Kendi Evim İnşaat; inşaat sektöründe her zaman ileriyi hedef alan girişimci, yenilikçi, doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeyen paylaşımcı ve kendine özgün stratejşleriyle büyüme yolunda emin adımlarla devam ediyor.

Web sitesi tasarımı, ziyaretçilerin, yeni projeler hakkında bilgi edinmesi, Kurumun değerlerini anlaması ve kurum ile iletişim sağlaması kaygılarıyla ana sayfada net bilgiler sunmaktadır. Proje ve Vitrin sayfası ise Projeler hakkında ziyaretçiye detaylı bilgiler vermektedir.

..\Img\Display\100\evimiz-olacak.jpg Web sitesi tasarımı, ziyaretçilerin, yeni projeler hakkında bilgi edinmesi ve Kurumun değerlerini anlaması kaygılarıyla ana sayfada net bilgiler sunmaktadır. Evimiz Olacak Web Tabanlı Yazılım, Web Sitesi Tasarım Fiyatları, Web Sitesi Tasarım Şirketi, Web Sitesi Tasarımı, Kendi Evim

Yorumunuz