Görsel Tasarım

Söyleşi


Web Sitesi tasarım çalışması, sadelik, brütallik ve ziyaretçilerine net bilgi vermesi kaygısıyla oluşturuldu. Konteyner Şirketinin beklentilerini iyi bir şekilde analiz etmeye çalışarak site kurgusu ve yazılımını üretmeyi başardık. Site, şu an yüzbinlerce lira ciro yapan Aktepe Konteyner kurumunun hem tanıtım, hem sipariş ara yüzü olarak hizmet veriyor.

Aktepe Konteyner ve Prefabrik, müşteriye özel konteyner planları tasarlayan ve bu planları uygulayan bir kurumdur. Sanat Modern olarak, kurumun kurumsal web sitesini müsteri ihtiyaçlarına göre kurguladık. Müşteri, ürettiği ürünleri hizmetlere göre ve aynı zamanda galeri bölümünde yayınlama isteğini dikkate alarak bir tasarım oluşturduk.

Aktepe Prefabrik müşterilerinin istemiş olduğu ürünü, onların amaç ve beklentisine uygun olacak şekilde imâl etmek ve taahhüt edilen zamanda teslim etmektir.

2014 yılında kurulan Aktepe Prefabrik organizasyon ve faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek aktif bir yapıya kavuşturmayı ve bu çerçevede; Sürekli gelişme düşüncesiyle politikalarını düzenli olarak gözden geçirmeyi, Yeni hedefler belirlemeyi, bunlara yönelik planlar yapmayı ve gerekli kaynakları ayırarak bu planları hayata geçirmeyi, Müşterilerinin istek ve şikayetlerini değerlendirmeyi, Müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon; görev ve ürünler geliştirmeyi, Teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi, ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

..\Img\Display\100\aktepe-konteyner-prefabrik.jpg Web Sitesi tasarımı, sadelik, brütallik ve ziyaretçilerine net bilgi vermesi kaygısıyla bir Konteyner Şirketi olan Aktepe Prefabrik için oluşturuldu. Aktepe Konteyner & Prefabrik Web Sitesi Tasarım Fiyatları, Aktepe Prefabrik, Web Sitesi Tasarım Şirketi, Konteyner Şirketi, Web Sitesi Tasarımı

Yorumunuz